مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید مایع درزگیر لاستیک اتوماتیک

آنچه در این مقاله میخوانید...

مایع درزگیر لاستیک و ویژگی های آنمرکز پخش مایع درزگیر لاستیک اتوماتیک

 به دلیل خاصیت ضد آب بودن زیاد و مقاومت در برابر آب و هوا ، مایع درزگیر لاستیکی  عمدتاً برای نصب و تعمیر سقف ها و برای روکش و محافظت از نما استفاده می شوند. در صورت استفاده تشکیل یک غشاء لاستیک مانند می دهد که با دوام اما انعطاف پذیر و در برابر اثرات مکانیکی و آب و هوا مقاوم هستند.

بازار خرید مایع درزگیر لاستیک اتوماتیک

مایع درزگیر لاستیک و ویژگی های آن

مایع درزگیر لاستیک و ویژگی های آن

پوشش / درزگیر لاستیک مایع چیست؟
لاستیک مایع تقریباً همان چیزی است که شما انتظار دارید و آنچه به نظر می رسد – ماده ای که به صورت مایع شروع می شود و بنابراین به راحتی قابل استفاده است ، بسیار شبیه به رنگ ، و وقتی خشک می شود ، یک پوشش ضد آب ایجاد می کند که از هر چیزی خاموش می کند و – اگر به درستی استفاده شود. سخاوتمندانه – همه نشت.

انواع روکش لاستیک مایع چیست؟

چند نوع روکش مایع وجود دارد و خوب است که کمی در مورد آنها بدانید ، بنابراین می توانید نوع مناسبی را برای خود انتخاب کنید. در زیر 3 نوع الاستومری محبوب ترین درزگیرها و لاستیک مایع EPDM وجود دارد.

پوشش اکریلیک

پوشش آکریلیک یک غشاء ضد آب را برای ترمیم و بهسازی سقف های قدیمی ایجاد می کند و احتمالاً حدود یک دهه به طول عمر سقف اضافه می کند. با این وجود روکش های بام آکریلیک قبل از استفاده نیاز به آغازگر دارند و اغلب به پوشش های بیشتری احتیاج دارند ، که باید در هنگام انتخاب محصول به خاطر داشته باشید – پالت های بیشتر به معنای مواد بیشتر و زمان بیشتری است.

روکش سیلیکونی

سیلیکون کشسان ترین پوشش‌های الاستومری است و بیشتر از آکریلیک بازتاب دارد ، بهتر چسبیده است و نیازی به آغازگر ندارد. همچنین می تواند در مقابل آب در حال تحمل مقاومت کند ، بنابراین اگر مشکلی با آن داشتید این را بخاطر بسپارید. با این حال ، ممکن است بیشتر خاک بر روی آن نگه داشته شود و کمی جذاب تر به نظر برسد.

پوشش اورتان

پوشش اورتان بسیار بادوام است ، که ممکن است یکی از دلایلی باشد که آن را به عنوان یک سیلانت سقف استفاده می شود. در صورت بروز مشکل در آب بریزد ، بازتاب کننده ترین ماده نیست و بهترین محافظت نیست ، اما ضد آب است و باعث می شود سقف شما خوب به نظر برسد.

لاستیک مایع EPDM

EPDM نوعی لاستیک مصنوعی است که یک روکش بسیار بادوام ایجاد می کند و به خوبی نه تنها به سطوح افقی بلکه عمودی نیز می چسبد. یک کت تک معمولاً کافی است و نیازی به آغازگر نیست. همچنین بهترین پوشش برای تغییرات آب و هوا است زیرا در دماهای واقعاً بالا و پایین بسیار عالی عمل می کند.

مرکز پخش مایع درزگیر لاستیک اتوماتیک

مرکز پخش مایع درزگیر لاستیک اتوماتیک این ماده دوستانه ( بدون VOC ) است که دارای خاصیت چسبندگی و الاستومری عالی است. 

 در محدوده وسیعی از دما فعالیت می کند ، در برابر نور UV مقاوم است و طول عمر آن طولانی است.

مایع درزگیر اتوماتیک نیز یکی از مایع های درزگیر مشهور می باشد که در اکثر و یا در تمام نقاط جهان در شرکت های پخش مایع درزگیر پیدا می شود. که البته ایران نیز درخاور میانه مرکز پخش این مایع می باشد. 

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید