مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید والو تیوبلس درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

چگونه والو تیوبلس را نصب کنیم؟فروشگاه توزیع والو تیوبلس

والو تیوبلس یا سوپاپ چرخ یک ابزرا مکمل برای حفظ آب بندی تیوبلس است. برای تکمیل سبک های مختلف چرخ ها، سوپاپ ها را می توان در هر موقعیت افقی تا عمودی بر روی چرخ تنظیم کرد. سوپاپ افقی به دلیل پذیرش سنسورها / ترانسمیترها برای سیستم کنترل فشار هوا (TPMS) بیشتر توسط سازندگان چرخ بیشتر استفاده می شود. مجموعه ما معتبر ترین بازار خرید والو تیوبلس درجه یک در ایران است.

بازار خرید والو تیوبلس درجه یک

چگونه والو تیوبلس را نصب کنیم؟

چگونه والو تیوبلس را نصب کنیم؟ این سوپاپ ها می توانند تقریباً روی هر چرخ استفاده شوند و در صورتی که سرعت خودرو بیش از 130 مایل در ساعت (209 کیلومتر در ساعت) باشد، به طور همزمان برای انواع فعالیت های پیست بسیار توصیه می شوند. علاوه بر این، آنها دارای یک نازل لاستیکی هستند که هنگام محکم شدن مهره، شکاف لبه را مهر و موم می کند. این مهره بسته به نوع طراحی و سبک سوپاپ می تواند از روی لبه باشد یا از آن خارج شود. مهره های بیرونی یک مزیت عملی دارند، زیرا به آنها اجازه می دهد بدون از بین بردن چرخ و لاستیک از لبه، آنها را کنترل و تنظیم کنید. دریچه های فشار قوی فلزی حداکثر فشار هوا 200 psi را فراهم می کنند و برای کار با چرخ های دارای سوراخ 0.453 “یا 0.625” یا مشخصات خاص مانند 6 میلی متر (0.236 “) و 8 میلی متر (0.315”) در دسترس هستند.

دریچه های لاستیکی (ضربه محکم و ناگهانی لاستیک بدون لوله) دریچه های لاستیکی ، حداکثر تورم سرما 65 psi را دارند و برای وسایل نقلیه مسافری، تریلر و کامیون های سبک طراحی شده اند، همچنین می توانند از آنها در مسابقات اتو کراس استفاده شود. آنها متناسب با چرخ های سوراخ دار قطر 0.453 “یا 0.625” و طول موثر بین 7/8 “تا 2 1/2” در دسترس هستند. در حالی که بیشتر این والو تیوبلس ها از درپوش پلاستیکی استفاده می کنند، برخی از آنها دارای پوشش های کرومی یا فلزی متناسب با لبه انتخاب شده هستند.

فروشگاه توزیع والو تیوبلس

فروشگاه توزیع والو تیوبلس مجموعه ما جهت ارائه خدمات با کیفیت بالاتر به مشتریان خود اقدام به ایجاد یک فروشگاه والو تیوبلس نموده است. صرف نظر از نوع شیر، بدنه سوپاپ مکانیزم اساسی برای آب بندی است و باید کاملاً به داخل محفظه داخلی شیر پیچ شود. بدنه سوپاپ ها در طول های کوتاه و طولانی در دسترس هستند. موارد کوتاه برای وسایل نقلیه با عملکرد بالا ترجیح داده می شوند. بدنه های نیکل و برنجی موجود است. والو تیوبلس با بدنه های نیکل باید با شیرهای آلومینیومی دارای سنسورهای کنترل فشار هوا استفاده شوند، زیرا شیرهای استاندارد برنجی دچار خوردگی گالوانیزه می شوند و ممکن است به پایه آلومینیومی شیر متصل شوند.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید