مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان مایع ضد پنچری آلمانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تفاوت مایع ضد پنچری آلمانی با ایرانیواردات انواع مایع ضد پنچری آلمانی

یکی از مشکلات شایع هنگام رانندگی یا پارک کردن اتومبیل، پنچری است. علاوه بر اینکه مدت طولانی شما را در بازداشت نگه داشته است، مستلزم آن است که سریعاً برای جبران خسارت یا با تعویض چرخ یا تماس با سرویس کامیون یدک کش اقدام کنید. برای دور زدن این عقب ماندگی ها، محصولی که می تواند کارساز باشد، مایع ضد پنچری آلمانی اتومبیل است که ما آن را توزیع می کنیم و یک ترکیب شیمیایی مبتنی بر فن آوری های پلیمر، فیبر و چسب است که انواع نشت و سوراخ شدن دیواره های تایر را پوشش می دهد.

توزیع کنندگان مایع ضد پنچری آلمانی

تفاوت مایع ضد پنچری آلمانی با ایرانی

تفاوت مایع ضد پنچری آلمانی با ایرانی تفاوت مایع ضد پنچری آلمانی با ایرانی در نحوه عملکرد و کاربرد آن ها است. مایع ضد پنچری آلمانی مایعی است که مخصوصاً برای این منظور ایجاد شده است باید در داخل لوله تایر قرار گیرد. برای این کار لازم است که محور محافظ چرخ را برداشته و تمام هوای آن را خارج کنید. سپس شیلنگ مایع باید درون شیر تایر قرار گیرد.
کم کم، ماده شیمیایی توزیع می شود، اما لازم است چرخ چرخانده شود تا ترکیب به طور مساوی در سراسر تایر پراکنده شود. به آرامی، خواهید دید که چگونه لاستیک در اثر اثر درزگیر ضد سوراخ سخت می شود. اگر لوله دارای سوراخ های ناشی از میخ، سنگ یا هر وسیله تیز دیگری باشد، مایع ضد سوراخ اتومبیل برای پر کردن تمام فضا و اطمینان از ترمیم لاستیک، در آنجا جریان می یابد.

در این صورت، شما باید فقط مقدار مشخصی را که بر اساس اندازه چرخ مورد نیاز است اضافه کنید و سعی کنید پس مانده های خارج شده را از بین ببرید. ضروری است که، در مرحله آخر، چرخ متحرک زیادی داشته باشد، بنابراین توصیه می شود که ماشین را برای مدت طولانی هدایت کنید تا روند پخش و آب بندی تا رسیدن فشار لازم به پایان برسد. اکنون، در اولین کیلومترهای رانندگی، باید وسیله نقلیه را متوقف کنید تا تأیید کنید که در لاستیک از دست دادن فشار هوا نیست.

این مایع های ضد پنچری حاوی ترکیباتی هستند که مدیریت حرارتی را بهینه می کنند. برای چه دلیل؟ هنگامی که لاستیک شما سوراخ می شود، تحمل وزن خودرو گرمای زیادی ایجاد می کند. به عنوان مثال باله های خنک کننده به پشتیبانی اصطکاک کمک می کنند تا از خراب شدن آن جلوگیری شود.

واردات انواع مایع ضد پنچری آلمانی

واردات انواع مایع ضد پنچری آلمانی مجموعه ما اقدام به واردات مایع ضد پنچری آلمانی نموده است. ما توزیع مایع ضد پنچری را نیز به صورت غیر حضوری انجام می دهیم. این محصول به لطف یک فناوری تقویت کننده به دست می آید که اجازه می دهد هنگام پنچر شدن لاستیک منفجر نشود و مانند اکثر چرخهای سنتی به سرعت هوای موجود را از دست بدهد.
اکنون که می دانید مایع ضد پنچری چگونه کار می کند و بخشی از مزایای آن در اجرای آن و همچنین کارکرد لاستیک های ضد پنچری برای اتومبیل است قطعه به فکر خرید آن هستید. پیشنهاد می کنیم که هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید