مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید اسپری پنچر گیری اتوماتیک تایر

آنچه در این مقاله میخوانید...

همه چیز درباره اسپری پنچر گیری اتوماتیک تایرپخش اسپری پنچر گیری اتوماتیک به صورت مستقیم

تایر و لاستیک انواع خودروها، ممکن است در مواقع نامشخصی پنچر شوند. کالایی به نام اسپری پنچر گیری اتوماتیک وجود دارد که موجب می شود رانندگان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن، باد لاستیک را تا حد مناسبی برسانند و سپس اقدام به تعویض آن بکنند. تولید این محصول در بهترین کیفیت در کارخانه های معتبر در حال انجام می باشد.

تولید اسپری پنچر گیری اتوماتیک تایر

همه چیز درباره اسپری پنچر گیری اتوماتیک تایر

همه چیز درباره اسپری پنچر گیری اتوماتیک تایر

بارها برای رانندگان انواع وسایل نقلیه مختلف مانند خودروی سواری، موتور سیکلت و یا دوچرخه این مشکل به وجود آمده است که تایر وسیله شان، پنچر شده است. اگر این مشکل فورا و تا یک حد قابل قبولی رفع نگردد، موجب خسارات زیادی به ماشین، لاستیک و رینگ تایر می شود، بنابراین استفاده از روش های سریع و کاربردی در اینجا لازم می گردد. 

اسپری پنچری تایر محصولی است که دارای فرمولاسیون مشخصی است که هنگامی که در تیوپ تایر تزریق می شود، سبب می گردد که پنچری تا مدت زمان معینی متوقف گردد.کارایی این اسپری ها به نحوی است که می توان به جای صرف زمان طولانی، در عرض یک تا دو دقیقه و به راحتی و بدون تعویض چرخ، پنچری لاستیک را رفع نمود.
لازم به ذکر است که اسپری های پنچر گیری از نظر ظاهری، استوانه ای شکل هستند که یک دسته و ضامن در کنار آن وجود دارد که با استفاده از این دسته می توان لاستیک را باد کرد.

بهتر است بدانید که اسپری های پنچر گیری اتوماتیک تایر دارای مدل های متنوعی می باشند که برای هر نوع لاستیک و یا تایر می توان مدل مناسب را انتخاب نمود تا بهترین نتیجه حاصل گردد. این وسیله حجم کمی را اشغال می کند و می توان آن را در وسیله نقلیه خود به راحتی جای داد.

پخش اسپری پنچر گیری اتوماتیک به صورت مستقیم

پخش اسپری پنچر گیری اتوماتیک به صورت مستقیم

پخش اسپری پنچر گیری اتوماتیک در کشور ما به دلیل مصرف زیاد این کالا با رونق بالایی همراه است. مصرف کنندگان همه خواهان تهیه این وسیله با نرخی مناسبی می باشند.
خبر خوب اینکه این مجموعه یکی از پخش کنندگان برتر اسپری پنچری گیری اتوماتیک در بهترین مدل ها و برندها می باشد. شما مشتری عزیز می توانید این کالا را در تعداد مختلف و با نرخی دست اول تهیه نمایید.

حال می خواهیم بدانیم که چگونه از اسپری پنچر گیری استفاده کنیم که در زیر به آن اشاره شده است:

  • پیش از مصرف این کالا را حدود 2 دقیقه تکان دهید.
  • شلنگ خروجی اسپری را به سوزنی تایر متصل کنید.
  • درب روی سطح اسپری را در آورده و اسپری را به صورت بر عکس در دست بگیرید.
  • دکمه ای که بر روی اسپری وجود دارد را فشار دهید تا محلول گاز مایعی وارد تایر شود. این دکمه را باید تا لحظاتی نگه دارید.
  • اتومبیل را روشن کرده و به طور میانگین حدود هشت کیلومتر رانندگی کنید تا مواد اسپری شده به صورت یکنواخت درون تایر توزیع گردد و پارگی بسته شود.
رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید