مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نخ پنچرگیری تایگر کوتاه

آنچه در این مقاله میخوانید...

بررسی ابعاد نخ پنچر گیریقیمت نخ پنچرگیری تایگر کوتاه

نخ پنچرگیری تایگر کوتاه یکی از بهترین ابزار های تعمیر سریع و به صرفه لاستیک پنچر شده است. تعمیرات از بیرون با فتیله انجام می شود. اصل بسیار ساده است، تعمیر آن ارزان است و چند دقیقه طول می کشد. با استفاده از این وسیله شما به راحتی و در اسرع وقت به صورت کامل مشکل خود را حل خواهید کرد. ما با افتخار اقدام به تولید نخ پنچرگیری تایگر کوتاه نموده ایم.

تولید کننده نخ پنچرگیری تایگر کوتاه

بررسی ابعاد نخ پنچر گیری

بررسی ابعاد نخ پنچر گیری امروزه ابعاد مختلفی از نخ پنچر گیری در دسترس است. از سایر های کوچک برای لاستیک ها 15 اینچ تا بزرگ برای لاستیک های 24 اینچ. لاستیک آسیب دیده تحت شرایط خاص قابل تعمیر است. ساختار داخلی باید حفظ شود. صاف دویدن یا نگهداری وسیله نقلیه با صاف بودن لاستیک ها می تواند به ساختار آن آسیب برساند. صدمه به آج وارد شده است دیواره لاستیک باید سالم باشد. قطر سوراخ ناشی از جسم خارجی باید کمتر از 6 میلی متر باشد. این موارد برجستگی های روسازی، پارگی یا بریدگی را از بین می برد. آیا می توانید لاستیک رانت فلت را تعمیر کنید؟ بله، به شرطی که لاستیک از کار نیفتاده باشد! در نتیجه، لاستیک های رانت فلت اغلب قابل تعمیر نیستند.

روش کار با نخ پنچرگیری تایگر کوتاه:

  • در زمان پنچری اولین کاری که باید انجام دهید شناسایی برش است تا بدانید قابل ترمیم است یا خیر. برای این، بهتر است آن را به یک حرفه ای نشان دهید. با این حال، معیارهای خاصی تعیین کننده هستند.
  • سوراخ ناشی از جسم خارجی را پیدا کرده و از دسته T “نوع مته” برای تهیه و تمیز کردن سوراخ استفاده کنید.
  • فتیله را به درون نگهدارنده فتیله فشار دهید تا به وسط خود برسد.
  • فتیله های چسب باید روکش شوند، مگر اینکه قبلاً از قبل روکش شده باشند.
  • بیت را با استفاده از نگهدارنده بیت درون سوراخ قرار داده و فقط چند سانتی متر بیرون زده بگذارید.
  • با چرخاندن ذره درون لاستیک، نگهدارنده ذره را با احتیاط بردارید.
  • اکنون باید بیت اضافی که از طریق برش خارج می شود را قطع کنید.
  • لاستیک شما تعمیر شده است! لاستیک های خود را دوباره باد کرده و بررسی کنید که مانند یک لاستیک در شرایط عالی، بیش از 0.1 بار در ماه از دست نرود.

قیمت نخ پنچرگیری تایگر کوتاه

قیمت نخ پنچرگیری تایگر کوتاه مجموعه ما علاوه بر تولید اقدام به عرضه ارزان قیمت نخ پنچرگیری تایگر کوتاه نموده است. برای تعمیر لاستیک پنچر، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که درزگیر تایر را در لاستیک خالی کنید. کف، شکاف را وصل می کند. سپس، باید دوباره با کمپرسور باد شود. تجهیزات باید از شرایط خوبی برخوردار باشند: کمپرسور، پریز فندکی سیگار و همچنین تاریخ انقضا بمب. اگر جسم ایجاد کننده سوراخ برداشته شده و لاستیک قبل از از سرگیری جاده به درستی باد شده باشد، ممکن است تعمیر نهایی باشد. با این حال، هنوز توصیه می شود برای ایمنی بیشتر لاستیک را تعویض کنید و به خصوص آن را به یک حرفه ای نشان دهید.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید