مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید وزنه بالانس چرخ ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با فرایند بالانس نمودن چرخ خودروبهترین روش خرید وزنه بالانس چرخ خودرو

همانطور که شما عزیزان می دانید بالانس کردن چرخ خودرو ها یکی از ضروریات مهم به شمار می رود تا از ارتعاشات آزار دهنده و مخرب برای خودروی خود جلوگیری کرده در این صورت شما با خرید وزنه بالانس چرخ ارزان می توانید چرخ ماشین خود را با کمترین قیمت بالانس نمایید.

خرید وزنه بالانس چرخ ارزان

آشنایی با فرایند بالانس نمودن چرخ خودرو

آشنایی با فرایند بالانس نمودن چرخ خودرو ابتدا لازم می دارم تا شما دوستاران و عزیزان را با مفهوم بالانس نمودن آشنا کنم: بالانس چرخ ها به معنی تعادل و در یک راستا بودن چرخ ها می باشد و به تعریف دیگر بالانس نمودن تقسیم یک نواخت وزن خودرو بر روی چرخ ها می باشد.

چرخ ها رابط نهایی بین زمین و ماشین شما هستند و چرخ ها اولین قسمتی هستند که ضربه های وارد شده به خودرو به آن ها وارد می شود در این صورت چنانچه چرخ ها بالانس نباشند این ارتعاشات به سایر قطعات نیز وارد گشته و باعث تخریب و کاهش طول عمر آن ها می شد و خرابی به بار می آورد.

حال که به اهمیت بالانس نمودن چرخ ها آگاهی پیدا کرده اید باید بدانید که به دو روش می توان چرخ ماشین ها را بالانس نمود: ا_ روش بالانس استاتیکی ۲_ روش بالانس دینامیکی.

در روش بالانس استاتیکی چرخ ماشین بر روی یک محور افقی قابل گردش نصب می شود و چنانچه که چرخ بالانس نباشد و دارای نامتعادلی باشد آن طرفی که دارای وزن بیشتر است پایین تر قرار می گیرد و در مرحله بعد برای برقراری تعادل کاری که باید انجام دهیم این است که وزنه ای با وزن مناسب را در نقطه ای مقابل آن و دقیقا در بالای رینگ قرار دهیم تا چرخ بالانس شده و به صورت تعادل در آید.

در روش بالانس دینامیکی خودرو دارای ارتعاشاتی است که این مشکل به کمک متعادل کردن لاستیک نسبت به صفحه عمودی انجام و حل می شود.

بهترین روش خرید وزنه بالانس چرخ خودرو

بهترین روش خرید وزنه بالانس چرخ خودرو شما هموطنان گرامی می توانید با مراجعه به فروشگاه های ما وزنه بالانس باکیفیت و دارای کارایی بالا را تهیه نمایید و به راحتی و با اطمینان از آن ها استفاده نمایید تا چرخی کاملا متعادل و ایمن را داشته باشید.

همانطور که می دانید بالانس نبودن چرخ ها مضرات زیادی به همراه دارد از جمله سابیده شدن چرخ ها و مصرف بالای سوخت خودرو.

خوشبختانه ما توانسته ایم با فروش وزنه بالانس با کیفیت و مرغوبیت بالا اعتماد شما دوست داران زیبایی و سلامت خودرو را جلب نماییم و با تامین نیاز بازار داخلی به صادرات این محصول به کشور های همسایه نیز مبادرت ورزیم.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید