مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید وصله پنچرگیری تایر

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با روند پنچرگیری با وصله پنچرگیری تایرفروش عمده وصله پنچرگیری

پنچری خودرو یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر مالک خودرویی اتفاق افتاده باشد. امروزه بر خلاف گذشته رفع پنچری تایر با استفاده از وصله پنچر گیری بسیار راحت تر شده است. وصله پنچرگیری تایر یکی از ابزارهای بسیار مناسب برای رفع این مشکل است. آیا می دانید چگونه و از کجا می توان نسبت به خرید وصله پنچرگیری تایر اقدام نمود؟

خرید وصله پنچرگیری تایر

آشنایی با روند پنچرگیری با وصله پنچرگیری تایر

آشنایی با روند پنچرگیری با وصله پنچرگیری تایر برخلاف تایرهای قدیمی خودرو که در آنها تیوب تعبیه شده بود و در صورت سوراخ شدن تایر و تیوب داخل آن باید فرآیندی طولانی برای پنچر گیری انجام می شد امروزه با تغییر ساختار داخلی تایرها و عدم استفاده از تیوب در آنها فرآیند پنچر گیری بسیار راحت تر شده است.

پنچرگیری با استفاده از وصله پنچرگیری بسیار راحت شده است به طوری که می توان با اندکی آگاهی  به مراکز پنچرگیری مراجعه نکرده و خود پنچرگیری را انجام داد.

در این فرآیند ابتدا باید محل دقیق پنچر شدن مشخص شود و وسیله ای که باعث سوراخ شدن تایر شده است از آن خارج شود. میخ، پیچ و یا حتی سنگ های نوک تیز ممکن است از عوامل پنچری تایر باشند.

در صورت مشخص نبودن محل دقیق پنچری آن را باد کرده تا باد با فشار از محل سوراخ خارج شود سپس با استفاده از صدای خروج هوا می توان محل دقیق نشتی هوا را پیدا کرد.

پس از شناسایی محل دقیق پنچری محل آن باید تمیز شود سپس وصله پنچرگیری را در محل سوراخ قرار داده و با استفاده از درفش مخصوص آن را در داخل محل سوراخ فرو برده و سپس درفش را خارج می کنیم. 

وصله پنچر گیری در داخل محل سوراخ باقی مانده و مانع از خروج هوا از تایر می شود.

فروش عمده وصله پنچرگیری

فروش عمده وصله پنچرگیری

فروش عمده وصله پنچرگیری فرصتی مناسب برای فروشگاه های لوازم یدکی و تعمیراتی خودرو و همچنین مراکز پنچر گیری می باشد تا بتواند این محصول را با قیمت مناسب تری به دست آورند.

این محصول با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه شده است تا خریداران بتوانند از فروش یا کاربرد آن سود بیشتری را کسب کنند.

شما می توانید برای خرید این محصول با مسئول فروش وصله پنچرگیری تماس برقرار کرده و ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول سفارش خود را اعلام نمایید.

این محصول در بسته بندی های مناسب در بازار موجود بوده و در صورت خرید تعداد بالایی از این وصله می توانید با قیمت پایین تری آن را به دست آورید.

در ضمن امکان صادرات آن به سراسر ایران در اسرع وقت امکان پذیر است.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید