مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش مستقیم مایع ضد پنچری لاستیک

آنچه در این مقاله میخوانید...

درباره مایع ضد پنچری چه می دانید؟قیمت فروش مایع ضد پنچری لاستیک

لاستیک یدکی در صندوق عقب اتومبیل خود ندارید؟ نگران نباشید زیرا دیگر به لطف مایع ضد پنچری لاستیک تایر مشکلی ایجاد نمی کند. مایع ضد پنچری لاستیک که به راحتی قابل حمل است، می تواند همه جا شما را همراهی کند و به شما امکان می دهد با پنچری های کوچک و بزرگ مقابله کنید. پس هرچه سریعتر برای سفارش مایع ضد پنچری لاستیک به صورت مستقیم از مجموعه ما اقدام نمایید.

سفارش مستقیم مایع ضد پنچری لاستیک

درباره مایع ضد پنچری چه می دانید؟

درباره مایع ضد پنچری چه می دانید؟ اسپری ضد پنچری یک آئروسل است که حاوی کف است که باید هنگام سوراخ شدن سبک استفاده شود. متأسفانه، استفاده از آن بسیار محدود است و همیشه نمی تواند راه حلی برای تعمیر لاستیک باد شده باشد. در حقیقت، بمب ضد پنچری را نمی توان برای سوراخ های با اندازه متوسط ​​(از حد حداکثر 3 میلی متر) و همچنین برای پارگی در یک طرف لاستیک استفاده کرد. با این حال، این راه حل دارای مزایای بسیاری است. برخلاف تعویض چرخ، استفاده از کف روی پنچری برای همه سریع و آسان است. علاوه بر این، درزگیر تایر نسبتاً ارزان است و فضای بسیار کمی را در ماشین اشغال می کند.

چگونه از آن استفاده کنیم؟
درزگیر تایر خود را تکان دهید تا محتویات مخلوط شود و نوک آن را به شیر تورم وصل کنید. اگر در محل سوراخ شیشه یا میخ باقی مانده است، آن را به آرامی خارج کنید تا سوراخ بزرگ نشود. پس از اتمام کار، کف را از اسپری پنچری خود مستقیماً داخل لاستیک خود تزریق کنید. تخلیه کامل آن مهم است. این محصول هم سوراخ را وصل می کند و هم لاستیک شما را کمی باد می کند. دوباره سوار ماشین شوید و چند کیلومتر با سرعت متوسط ​​رانندگی کنید تا مایع از طریق تایر منقار پخش شود. در آخر، به ایستگاه خدمات مراجعه کنید تا فشار لاستیک خود را بررسی کنید. این تعمیر سریع به شما امکان می دهد برای مدتی رانندگی کنید، اما با این حال مهم است که به مکانیک خود مراجعه کنید تا او بتواند تعمیر واقعی را انجام دهد، یا در صورت لزوم لاستیک را تعویض کند.

قیمت فروش مایع ضد پنچری لاستیک

قیمت فروش مایع ضد پنچری لاستیک مجموعه ما بهترین قیمت مایع ضد پنچری لاستیک را ارائه می دهد. مایع ضد پنچری تایر عمدتا دو نوع است که قیمت فروش آنها متفاوت است. مدل اول خیلی گران نیستند، آنها فقط امکان رفتن به ماشین خود برای رفتن به نزدیکترین گاراژ را برای چند کیلومتر رانندگی فراهم می کنند. مدل دوم بمب های ضد پنچری بسیار گرانتر است. با این حال، به شما امکان می دهد لاستیک را تعمیر کنید و بنابراین مدل دوم است که از رفتن به گاراژ جلوگیری می کند.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید