مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید والو استیل عمده صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

اطلاعات تخصصی والو استیل صنعتیفروش ویژه والو استیل عمده صنعتی

والو استیل عمده  به عنوان مهمترین قطعه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.  این محصول در گروه شیر آلات ابزار دقیق قرار گرفته و وظیفه اصلی آن قطع و وصل کردن جریان مایع و گاز است.  شرکت های تولید کننده از استیل های ۳۰۴ و ۳۱۶ برای تولید این محصولات استفاده می‌کنند.

شرکت تولید والو استیل عمده صنعتی

اطلاعات تخصصی والو استیل صنعتی

اطلاعات تخصصی والو استیل صنعتی

اطلاعات تخصصی در مورد والو استیل صنعتی موارد زیادی می باشد که می توان به معرفی این محصول در  این حوزه پرداخت.  والو در گروه شیرآلات ابزار دقیق قرار می گیرد که وظیفه های بسیار زیادی در صنایع مختلف  به خود اختصاص می ‌دهد.

دقت،کارایی و متریال تولیدی این محصول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  والو استیل در گروه شیر توپی از نظر متریال قرار می ‌گیرد که به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

  1. والو استیل استنلس
  2. والو استیل کربن

هر یک از این والو ها باز به نوبه خود در نمونه های متفاوت دسته بندی می شوند.

یکی دیگر از مهمترین تقسیم بندی انواع والو استیل صنعتی در زمینه نوع کارایی این محصول دیده می ‌شود که در این زمینه این نوع والو  ها را در نمونه ‌های والو استیل دستی، والو استیل پنوماتیک و والو استیل برقی دسته بندی می شوند.

والو استیل دستی روی یک شیر فلکه به نوعی طراحی می شود که باعث تغییر جهت قطع و وصل کردن جریان لوله می‌شود. این شیر ها در نهایت می‌ توانند بدون فلنج تولید شوند. والو های دستی در مدل های فنچ دار، دنده ای  و دو تکه در بازار ارائه می ‌شوند.

والو استیل پنوماتیک: استفاده از شیر های گازی در این نوع والو ها به عنوان سنسور با فشار باد تنظیم می شوند و می توانند عملیات پس از وصل کردن جریان والو ها را اجرایی کنند.

والو استیل برقی جدیدترین والو های استیل می باشند که کنترل آن ها توسط سیستم های برقی و به صورت اتوماتیک می باشد.

فروش ویژه والو استیل عمده صنعتی

فروش ویژه والو استیل عمده صنعتی فروش والو استیل در نمونه های مختلف به صورت عمده با روش های متفاوتی انجام  می شود. شرکت های تولید کننده این قطعه صنعتی، برای عرضه بهتر این محصول در برخی از فصل های فروش ویژه در اختیار مشتریان عمده قرار می دهند تا این عزیزان بتوانند این محصولات را با قیمت های مناسب تر در اختیار بگیرند.

همان طور که قبلا اشاره کردیم والو استیل صنعتی دارای کاربرد های بسیار زیاد در صنایع مختلف همچون صنعت نفت و گاز، صنایع کشاورزی، صنایع خودرو سازی، صنایع انتقال خطوط و مصارف شهری در آب و فاضلاب می باشد.  

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید