مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده وصله پنچرگیری لاستیک

آنچه در این مقاله میخوانید...

نکاتی اصولی درباره نحوه استفاده از وصله پنچرگیریفروش وصله پنچرگیری به قیمت کارخانه

پنچر شدن لاستیک های انواع خودرو و دوچرخه، یکی از مشکلاتی است که روزانه با آن سر و کار داریم و روش های مختلفی برای بر طرف کردن این مشکل وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از وصله پنچرگیری است. صادر کننده وصله پنچرگیری لاستیک، از مواد اولیه با کیفیت برای تولید این وصله ها استفاده کرده و در نهایت محصولی که به دست می آید، به قدری مرغوب است که صادرات وصله پنچرگیری را بسیار رونق بخشیده است.

صادر کننده وصله پنچرگیری لاستیک

نکاتی اصولی درباره نحوه استفاده از وصله پنچرگیری

نکاتی اصولی درباره نحوه استفاده از وصله پنچرگیری استفاده از وصله پنچرگیری در عین این که بسیار آسان است،  دارای یک سری نکات اصولی است که دانستن آن ها می تواند کار با وصله را بسیار آسان تر نماید.

اول از همه باید کل تایری که پنچر شده است را بررسی کرد تا محل های آسیب دیده را بتوان مشخص کرد و ممکن است تنها یک نقطه از آن آسیب ندیده باشد.

بعد از مشخص شدن محل های دقیق که نیاز به استفاده از وصله دارند، باید محل مورد نظر توسط لایه نازکی از چسب پوشانده و سپس خشک شود.

پس از آن مجددا باید لایه ای چسب نازک روی چسب خشک شده ایجاد شده و خشک گردد و پس از آن می توان از وصله استفاده کرد.

این کار حتما باید انجام گیرد وگرنه وصله پنجرگیری به درستی عمل نخواهد کرد.

وصله دارای قسمتی فویلی است که باید از آن جدا گردد، در واقع زیر فویل چسبناک است و سبب می شود که وصله به راحتی به تایر وصل گردد.

وصله باید پس از کندن فویل به سرعت به محل آسیب دیده چسبانده شده و چندین بار با دست روی آن صاف و یکدست کرد تا به خوبی به آن بچسبد.

برای محکم کاری می توان از دو وصله در یک محل استفاده کرد که چون بسیار نازک هستند مشکلی ایجاد نمی کند و حتی برای جلوگیری از پنچری شدن مجدد نیز کمک کننده خواهد بود.

فروش وصله پنچرگیری به قیمت کارخانه

فروش وصله پنچرگیری به قیمت کارخانه فروش وصله پنچرگیری این روز ها بسیار افزایش یافته است که عمده دلیل آن استفاده راحت و بدون نیاز به متخصص است و به این ترتیب در هر زمان که تایر پنچر شد دیگر نیازی به وقت تلف کردن نبوده و به راحتی می توان به وسیله این نوع وصله ها، تایر را پنچرگیری کرد.

این مجموعه فروش این محصولات را به قیمت کارخانه عرضه می کند، به این معنی که هزینه های اضافی که معمولا برای واسطه ها صرف می شود از آن حذف شده و قیمت به دست آمده تنها مربوط به مواد اولیه و هزینه های ساخت خواهد بود.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید