مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید سیروب لاستیک عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

دسته بندی کیفی انواع سیروب لاستیک سواریعرضه کنندگان برتر سیروب لاستیک عمده

سیروب لاستیک عمده یکی از لوازم یا ابزارهای کاربردی است که می تواند هزینه های تعمیراتی را تا حد قابل توجه ای کاهش دهد. این محصول انواع مختلفی دارد که به معرفی آنها و بررسی قیمت خرید هر کدام در بازار سراسر کشور می پردازیم.

قیمت خرید سیروب لاستیک عمده

دسته بندی کیفی انواع سیروب لاستیک سواری

دسته بندی کیفی انواع سیروب لاستیک سواری سیروب نوعی وصله است که از آن برای رفع پنچری کوچک در لاستیک های ماشین های سواری، دوچرخه و موتور سیکلت استفاده می کنند. سیروب ها از نظر نوع کارکرد به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند که در نوع گرم آن جهت چسباندن به لاستیک نیاز به حرارت دادن آن است.
برای نصب سیروب ابتدا باید محل پارگی لاستیکی را پیدا کرد و سپس آن قسمت را تمیز نمود تا به راحتی میزان خراشیدگی و خرابی لاستیک مشخص باشد. در نهایت استاد کار میزان مورد نیاز سیروب را جدا و با دقت کامل آن را بر روی لاستیک می چسباند.
سیروب ها از نظر شکل ظاهری به دو دسته ورقه ای یا صفحه ای و مدل های طنابی دسته بندی می شوند. انواع سیروب ورقه ای نیز بر اساس ضخامت مدل های مختلفی را شامل می شوند که عبارتند از:

  • سیروب یک میلی متری
  • سیروب سه میلی متری
  • سیروب آبی یا SV  BLUE

گزینه سوم یعنی سیروب های آبی نسل جدید این محصولات به شمار می آیند که دارای یک لایه آبی رنگ هستند که موجب می شود مقاومت سیروب در برابر عوامل محیطی بیشتر شود و طول عمر و کارکرد آن نیز افزایش یابد. امروزه انواع سیروب لاستیک سواری یک و سه میلی متری نمونه های مناسب برای رفع پنچری موقت و صرفه جویی در هزینه ها هستند.

عرضه کنندگان برتر سیروب لاستیک عمده

عرضه کنندگان برتر سیروب لاستیک عمده بدون شک تعمیرگاه ها و استادکاران خودروها بزرگترین خریداران انواع سیروب در بازار به شمار می آیند. البته شرکت های صادراتی و برخی کارخانه های تولیدی مواد پلاستیکی نیز گاهاً به دنبال خرید ارازن این محصولات هستند. کلیه خریداران باید با برندهای تولیدی این محصول آشنا باشند. چرا که این امر نقش تعیین کننده ای در کیفیت و میزان مقاومت آنها دارد. توجه کنید که قیمت سیروب لاستیک با توجه به ضخامت آن، درجه کیفی، مواد اولیه تولیدی، حجم سفارشی و هزینه های تولیدی متغیر است. در برخی مراکز عرضه سیروب لاستیک تنها یک مدل از آن قابل تهیه است که برای فعالین چندان رضایت بخش نخواهد بود.
اگر قصد خرید عمده و سفارش ارزان وصله های سیروب با قیمت رقابتی و حاشیه سود بالا را دارید، می توانید از طریق نمایندگان فروش این مرکز اقدام به ثبت سفارش در تمام طول سال بدون نیاز به مراجعه حضوری کنید.

رحیم اسدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات پنچر گیری می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید